Hakkımızda

20 yılı aşkın bir zaman içerisinde ’’Güç Aktarma Elemanları’’ alanında kendini kanıtlamış bir şirkete hoşgeldiniz
hakkimizda2

20 yılı aşkın bir zaman içerisinde ’’Güç Aktarma Elemanları’’ alanında kendini kanıtlamış birçok sektör projelerinde mühendislik hizmetleri ve Ar-ge çalışmaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetler vermiş,teknik çözümler getirmiş olan firmamız,hizmetlerini sürdürebilirliği sağlayarak bir çok sektöre ve Türk sanayisine katkıda bulunmuştur.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda,alanında kendini geliştirmiş uzman mühendis kadromuzla en uygun ve kaliteli olan ürünleri en hesaplı ve hızlı bir şekilde tedarik edilmesi,teslim edilmesini kendine bir ilke edilmiştir.Firmamızın sürekli kendini yenilemesi ve teknik olarak gelişmiş son teknolojileri kullanarak müşterilerimize aktarılması ve bilgi verilmesi ’’Güç Aktarma Uzmanınız’’ olarak başlıca görevlerimiz arasındadır.

MİSYON

Firmamız bütün makina imalat ve tasarım sektörlerine güç ve hareket aktarma alanında,firmalara yönelik teknik hizmetler vererek teknoloji alanında gelişmelerini sağlamak.

VİZYON

Firmamız ,tedarikçisi konumunda bulunduğumuz firmalara,alanında kendini geliştirmiş teknik kadromuz tarafından yeni teknolojileri ve teknik bilgileri araştırma ve bilgileri tedarikçilerimizle paylaşmaktır.

Niçin Biz?

Doğru ürünü hızlı bir şekilde fiyatlandırmak,

Teknik ekibimiz tarafından hızlı iletişim kurmak,

Problemlere erken teşhis koymak ve yerinde çözmek,

Kontrolü yapılmış ürünleri hızlı sevkini yapmak,

MGTORK TAAHHÜT

Müşterilerimize lider tedarikçi çözümleri sağlayıcısı olmayı taahhüt ediyoruz. Bunu başarmak için kalite yönetimini sürekli iyileştirir ve uygularız.

Metin GÜLEÇ , Yönetim Kurulu Başkanı